"Ako a kde nakúpiť kryptomenu - Časté Otázky a Odpovede

Minimálny limit pre jednu transakciu je 50 EUR, maximálny limit je 500 000 EUR.

Na vymenenie bitcoinov za eurá musíte vytvoriť objednávku na našej stránke, zadať svoju bitcoinovú adresu a potvrdiť platbu.

Pri každej kryptomene je určená cena kryptomeny (spread cena) za ktorú u nás nakupujete kryptomeny alebo predávate. kryptomeny. Príklad cena za bitcoin je 35000 eur a vy nakupujete za 1000 eur tak si kúpite 0,02857143 BTC. Výpočet je nasledovný 1000 / 35000 = 0,02857143 BTC. Pri každej kryptomene sa platí transakčný poplatok siete, tento poplatok sa líši od typu kryptomeny ktorý sa odráta od hodnoty vašich nakúpených kryptomien. Transakčný poplatok môže byť 0,002 eur ale tak isto aj 2 eur.

Za prichádzajúce bankové alebo odchádzajúce bankové platby je poplatok 0 EUR.

Do sumy 150 Eur nie je potrebné overenie identifikačným dokladom , ak bude objednávka nad 150 eur je potrebné sa overiť identifikačným dokladom a to zaslaním dokladu prefoteného z obidvoch strán

Kredit sa pripíše hneď ako dorazia peniaze na bankový účet zmenárni

Všetko záleži natom kedy odošlete platbu na bankový účet zmenárni (pretože banky cez sviatočné a víkendové dni nerobia bankové prevody), ale štandartne to trvá jeden deň.

Každý zákazník ma pridelený variabilný symbol na základe ktorého budeme vedieť platbu priradiť

Registovať sa nemusíte pokiaľ nakupujete do sumy 150 eur ale odporúčame sa zaregistrovať pretože získate viac možností ako napríklad sledovanie histórie nákupov, manažovanie si kryptopeňaženiek a mnoho iného.

Na našej stránke nájdete kontaktný formulár, kde môžete poslať svoju otázku. Alternatívne môžete kontaktovať podporu na e-maile info@bitcoinzmenaren.sk